Yapay Vajina


Yapay Vajina erkekler için özel olarak üretilmiştir. Yalnız veya farklı deneyimler isteyen erkeklerin ilk tercihi bu vajinal mastürbasyondur. Yapay vajinalar gerçek bir vajinal etki yaratmak için özel olarak tasarlanmıştır. sex shop mağazalarında satılan kaliteli yapay vajinalar ile gerçeklik duygusu üst düzeyde yaşanacağı için harika bir mastürbasyon deneyimi yaşatacaktır. Bu nedenle genellikle silikon malzemeden yapılmaktadır. Yapay vajina boyutları her erkeğe uyacak şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle herhangi bir soruna yol açmadan her penis büyüklüğüne uyum sağlayacaktır.  Yapay Am Alerjiye neden olmayan bu vajinalar güvenle kullanılabilir. Yapay vajinalar çok pratik ve kullanımı kolay seks ürünleridir. Yapay vajinalar çeşitli modellere ayrılmıştır. Hangi yöntemin tercih edileceği, kişinin istediği modele bağlıdır. En popüler yapay vajina iki ayrı girişi olan vajina modelidir. Ayrıca bazı modellerin tek girişi vardır. yapay vajina suni vajina, Mastırbatör gerçek bir cinsel ilişki duygusu yaratarak zevki bir üst seviyeye çıkarır. Bu tür yapay vajinalar sadece bekar erkekler için değil, aynı zamanda partneri olanlar için de ilk tercihtir. Seks oyuncaklarına benzeyen bu suni vajina yapay vajina, cinsel ilişki sürecine renk katacak eğlenceli bir üründür.

Yapay Vajinalar sağlığınız ve hijyen açısından kullanım öncesi Temizleme işlemi sonrası suni vajina ürünü kullanıma hazır hale gelecektir. Fakat bu noktada pek bilinmeyen önemli bir nokta bulunmaktadır.

Yapay Vajinalar sıcaklık ve insan teni ısısına oranla daha soğuk kalmaktadır. Mastürbasyonda daha keyifli bir yapay vajina kullanımı için ürünü 5-10 dk. ılık su içerisinde bekletebilirsiniz. Buradaki suyun sıcaklığı asla kaynar derecede olmamalıdır. Böylelikle hem his hem de sıcaklık ile daha keyifli bir mastürbasyon deneyimi yaşayabilirsiniz.si ve sonrası mutlaka temizlenmelidir.