KATEGORİLER
Your Cart

Gönderi ve Kargo

Kargo ve Taşıma Bilgileri

Hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz ?

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişler Ptt Kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize veya istediğiniz Ptt kargo şubesine teslim edilmektedir. 

 

Ürünün adresime gelmesini istemiyorum kargo şubesinden alabilir miyim ? 

Sitemizden verdiğiniz siparişlerinizde ürünün adresine gelmesini istemeyen müşterilerimiz, ürünlerini diledikleri yurtiçi kargo şubesinden de alabilirler. Bunun için sipariş esnasında adres bölümüne ''ptt kargo şubesinden alınacaktır'' diye yazmanız yeterlidir.

 

Kargo Çalışanları Paket İçeriğini Biliyor mu ?

Sayın müşterilerimiz, sipariş verdiğiniz paketler sizlere ''Hediyelik Eşya'' adı altında gönderilmektedir. Bu sebeple paket içerisinde ne olduğunu kargo çalışanları dahi kimse bilmiyor olacaktır. Siparişlerinizi gönül rahatlığı ile adresinize isteyebilir veya kargodan alabilirsiniz.

 

Siparişim elime ne zaman ulaşır ?


İzmir Geneli 2 Saat İçerisinde Kapıda Ödeme İmkanı

Karşıyaka VE Bornova Çevresi 1 Saat İçerisinde Hızlı Teslimat

Sitemizden saat 17.00'a kadar vermiş olduğunuz siparişler aynı gün kargoya verilecektir. Gerçekleştirmiş olduğunuz alışverişler teslimat adresinin uzaklığına göre 1-2 iş günü içinde yurtiçi kargo tarafından teslim edilir. Bu süre kargo şubesinin olmadığı mobil bölgelerde 4 iş gününe kadar çıkabilmektedir. Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde kargo teslimatı yapılmamaktadır. Resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişiniz, ilk iş günü işleme alınarak kargoya verilecektir.

 

Verdiğiniz siparişlerde firmamızın stoklarında çok nadir olsa da kalmamış ürünler yüzünden 1-2 günlük gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan size bilgi verilecektir.