KATEGORİLER
Your Cart

Hakkımızda

Sayın Müşterimiz 2020 yılında izmir Karşıyaka da kurulmuş olan Mağazamız ve Loveshopksk internet adresinden "iyi işleyen ticari hattı" Firmamız (Sertkaya Kozmetik)  Sizlere  doğru ürünleri, kısa sürede ve müşteri gizliliğine özen gösteren ibaresiz/yalın paketlerle güvenle ulaştırmaktadır.

Mağazamızda Neler Satılır ?

 

Mağazamızda sadece memnuniyetinizi arttıracak ve daha mutlu bir cinsel yaşama sahip olmanızı amaçlayan, en başarılı seks oyuncakları satılır. Firmamız etkisini, kalitesine güvenmediği ve tüketiciyi koruyacak en iyi fiyata sahip olmayan ürünlere sitesinde ve mağazalarında yer vermez. Yüksek oranda yurtdışından temin ettiğimiz erotik shop ürünleri arasında düşük oranda yerli üretim yapılmış ürünlerde bulunmaktadır.

 

Mağazamıza gelerek veya internet adresimizden bulabileceğiniz en çok satılan erotik shop ürün çeşitliliği şöyledir. erkek cinsel sağlık ürünleri, bayan cinsel sağlık ürünleri, delay sprey ve krem çeşitleri, vibratörler, dildolar, straponlar, anal seks ürünleri, klitoris masaj vibratörleridir. Bunlara ilave olarak penis pompaları, penis halkaları, penis kılıfları, şişme bebekler, suni vajina, kayganlaştırıcı, prezervatif, erotik masaj yağı çeşitleri ve fetiş fantazi ürünleri gibi ürünler satılmaktadır.


7/24 Açık Loveshopksk.com Sitemizden Sipariş Verebilirsiniz !


Sistemimizde; sipariş formunda fotoğrafını ve fiyatını onayladığınız ürünlerin aynısı elinize gelir. Siz internetten sipariş bilgilerinizi tam doldurduktan sonra, ekibimiz; ürünü - kullanım kılavuzlarını tizlikle hazırlar, üzerinde ne aldığınızı-nereden aldığınızı asla belirtmeyen ibaresiz ambalajlarla paketlerinizi kargoya teslim eder.


Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Love Shop Karşıyaka - Sertkaya Kozmetik


Adres: Donanmacı Mah. 1722 Sk. No:9 K:2 D:203 Güceli İş Mrk. Karşıyaka / İZMİR